Filter k ECO sprchovacej hlavici

Neohodnotené

MAUNAWAI Sprchovacia hlavica je vhodná pre alergikov a citlivú pokožku. Prostredníctvom keramík sa odstránia všetky baktérie a nečistoty z vodovodu, ako aj chlór a rôzne alergény.

 

€29,95
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
31.5.2024
Kód: MPVP_0022
Filter k ECO sprchovacej hlavici
Neohodnotené

Podrobný popis

MAUNAWAI Sprchovacia hlavica je vhodná pre alergikov a citlivú pokožku. Prostredníctvom keramík sa odstránia všetky baktérie a nečistoty z vodovodu, ako aj chlór a rôzne alergény.

Je ideálnym riešením aj pre citlivú pokožku. Filtračná časť sprchovej hlavice je schopná pohltiť chlór, niektoré baktérie a alergény z pretekajúcej vody z vodovodu, ktoré spôsobujú svrbenie, suchosť a citlivosť pokožky.

Mineralizácia vody a pohltenie znečisťujúcich látok napomáha pokožke v regenerácií na bunkovej úrovni. Dizajn titánovej sprchovej hlavice evokuje v užívateľoch pocit ,,prírodnej” sprchy pod vodopádom.

MAUNAWAI® ECO sprchová hlavica je ošetrená vrstvou oxidu titaničitého, perforácia s veľkosťou oka 0,3mm v špirálovom tvare je schopná vodu pri pretekaní nasýtiť kyslíkom – ušetrí približne 30% vody. MAUNAWAI® ECO sprchová hlavicu je možné napojiť na potrubnú sieť s maximálnym pretlakom 7 bar. Kompatibilné so štandardnými pripojeniami.

 

Kedy je odporúčané používať MAUNAWAI® sprchovú hlavicu:

 • lupiny, malé chrasty na pokožke hlavy, polámané vlasy bez lesku
 • suchá pokožka
 • zapareniny – pri malých deťoch aj dospelých
 • v záujme čistej a zdravej pokožky
 • na zabezpečenie čistého kúpeľa bez chlórov

 

Výhody a vlastnosti:

- antibakteriálny účinok
- voda obohatená minerálmi vďaka PI-keramikám
- odstraňuje nečistoty
- odstraňuje chlór, povrchovo aktívne látky a alergény
- poskytuje mäkkú a čistú vodu
- šetrné k životnému prostrediu, šetrí vodu (asi 25%)
- vhodné pre všetky bežné sprchové hadice - medzinárodný štandard G1/2
- jednoduchá montáž
- môžete si ju vziať aj na cesty
- vhodné pre deti a alergikov
- certifikát NSF a ISO9001

 

 MAUNAWAI® ECO filter do sprchovej hlavice:

 • Filter síranu vápenatého a mechanických nečistôt
 • Kapacita filtra: max.15.000 litrov
 • Odporúčaný interval výmeny filtra cca 6 mesiacov, najviac však 12 (závisí od množstva pretekajúcej vody - jedna osoba pri sprchovaní využije cca 50 litrov vody) - opotrebovanie je možné sledovať cez priesvitné telo hlavice

 

Inštalácia MAUNAWAI® ECO sprchovej hlavice a výmena filtra:

Pootočte existujúcu sprchovú hlavicu v protismere hodinových ručičiek, aby sa uvoľnila hlavica od hadice. Skontrolujte gumené tesnenie v hadici, ak je potrebné, vymeňte toto tesnenie. Nasaďte hlavicu MAUNAWAI® Öko na hadicu a v smere hodinových ručičiek pootočte až na doraz.

Pri výmene filtra pootočte rovnakým spôsobom len filter, nie napojenie na hadicu a vymeňte filter za nový.

Poznámky:

 • Nevystavujte sprchovú hlavicu extrémnym teplotám
 • Počas prietoku vody nerozoberajte hlavicu
 • Za škody spôsobené užívateľom neprijímame reklamáciu

 

V závislosti od kvality vody si budete musieť v zariadeniach v uřcitých časových intervaloch vymieňať filtre. Tieto časové intervaly sú však informatívne, ak spozorujete zníženie prietoku, je to prvý náznak opotrebovanosti filtra. Všeobecne platí pre filter do sprchovej hlavice doba 6 mesiacov (pri bežnom používaní v 4-člennej rodine).

 

Filtre sú len náhradnými dielmi a nie sú vhodné na použitie bez príslušného zariadenia. Pri prvej objednávke všetkých zariadení Vám bude pribalený 1ks príslušného filtra. Dátum osadenia filtra si zapíšte a po uplynutí doporučenej doby dbajte na jeho výmenu. Pri objednávke si skontrolujte, či ste si vybrali správny filter. V prípade potreby nás kontaktujte, radi Vám pri výbere pomôžeme.