Filtračné zariadenie MAUNAWAI PI PRIME K2 - pre mäkkú vodu

6 hodnotení

Upevnite Vaše zdravie horskou vodou !

Toto zariadenie Vám prináša kvalitnú a zdravú pitnú vodu do Vašej domácnosti alebo kancelárie. Proces filtrácie prebieha samospádom, bez potreby priameho napojenia zariadenia na vodovod. Voda z vodovodu sa jednoducho naleje do hornej nádrže a nechá sa pomaly pretiecť cez jednotlivé filtračné a aktivačné vrstvy do spodnej zásobnej nádrže.  

Filtračné zariadenie MAUNAWAI nielen prečistí vodu a odstraňuje z nej všetky škodlivé látky, ale optimalizuje pomer stopových prvkov a harmonizuje štruktúru vody - vytvára tým biologicky aktívnu, kryštálovo čistú vodu ako z horského prameňa. Odstraňuje viac škodlivín ako 99% bežných filtračných zariadení a zároveň premieňa obyčajnú vodu z vodovodu na vodu, ktorá je pre telo svojim zložením optimálna a ľahko využiteľná pre samotné bunky tela.

Používa sa pre filtráciu a aktiváciu mäkkej vody s tvrdosťou do 7,5° dH. 

Variant:
€395 €429 od €395
Dostupnosť: Skladom Skladom Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
25.6.2024 25.6.2024 Zvoľte variant
Kód: 155/BEZ 155/STR Zvoľte variant
Filtračné zariadenie MAUNAWAI PI PRIME K2 - pre mäkkú vodu
6 hodnotení

Podrobný popis

Filtračný systém umožní prípravu kvalitnej Pí vody s odstránením všetkých nečistôt, baktérií, vírusov, zdraviu škodlivých látok vrátane hormnónov, pesticíd a liekov z vody s tvrdosťou do 7,5° dH.
 
Kompletné zariadenie sa dodáva s keramickým filtrom a filtračnou vložkou PI®PRIME K2 so špeciálnym Hi-Tech aktívnym uhlím, biokeramickými guľôčkami z horských kryštálov a jedinečnou Pí-keramickou vrstvou.
 
Horná nádrž na vodu z vodovodu a filtračné moduly sú vyrobené z kvalitného plastu SAN, ktorý neobsahuje žiadne zmäkčovadlá ani bisfenol-A (BPA) a spĺňa všetky požiadavky kladené na plasty prichádzajúce do styku s potravinami na celom svete.
 
Spodná nádoba na odfiltrovanú a aktivovanú Pí vodu je sklenená. Sklenená nádoba MAUNAWAI je ručne vyrobená skúsenými českými sklármi. Malé inklúzie a nepravidelnosti v skle sú dôkazom špeciálneho výrobného procesu. Sklárik privedie do tvaru ešte žiariace modré krištáľové sklo (bez olova) a riadeným otáčaním, dvíhaním a fúkaním začne výrobok tvarovať. Keď je obrobok hotový, uvoľní sklenenú nádobu z dlhej sklenenej fúkacej trubice malým úderom na základný tvar. Modrá farba poskytuje MAUNAWAI vode ochranu pred svetlom.
 

Stupne čistenia:

1) Keramický predfilter

Póry keramického filtra majú priemer len 0,2 μm, takto sa filtrujú okrem pevných častíc, ako piesok, prach, hrdza a bahno, aj baktériá.

2) Filter dusičnanu vápenatého (PAD)

Efektívne odstraňuje vodný kameň, dusičnany, anorganický vápnik a horké soli, ako aj iné chemické nečistoty z vody.

3) Filtračná kazeta K2

Centrálna jednotka  systému čistenia vody MAUNAWAI®  je viacstupňová filtračná kazeta PIPRIME® K2, ktorá pozostáva z nasledujúcich častí:

  • Špeciálne High-Tech častice aktívneho uhlia - Táto časť filtra efektívne pohlcuje množstvo chemických látok, ťažké kovy, stopy po pesticídoch a hormonálnych liekoch.
  • Turmalín-keramická vrstva - napomáha tvorbe prirodzených klastrov vody, dokáže zvyšovať energetickú hladinu vody prostredníctvom dlhovlnného infračerveného žiarenia. Navyše vyžaruje negatívne nabité ióny, čo prospieva zdraviu.
  • Vrstva kremeňa koralov - Vďaka prirodzenej schopnosti kremeňa zmeniť usporiadanie častíc voda pretekajúca touto vrstvou naberá vlastnosti, ktoré dokáže získať voda v prírode v procese prúdenia.
  • Vrstva biokeramických gulôčok a zeolitu - Sú to biokatalizátory s vysokou porozitou, uviažu aj také škodlivé mikromolekuly ako napr. amoniak a arzén a takto spolu optimalizujú energetizáciu.
  • EM keramika a vápnik - Efektívne mikroorganizmy stabilizujú väzbu medzi vápnikom a horčíkom vo vode, čim sa dosiahne prirodzená rovnováha v bunkách.

 

4) Magnetická fáza

Magnetický ventil, ktorý vytvára a stabilizuje jemné magnetické pole vody.

Zariadenie NEPOHLCUJE minerály, ktoré sú pre ľudský organizmus užitočné, ale optimalizuje ich pomer a harmonizuje pitnú vodu.

 
Odporúčaný Interval výmeny filtrov (v závislosti od kvality vody)
  • 4000 litrov
  • max. 12 mesiacov
 
Rozmery:
 55,00 cm výška
 30,00 cm šírka (priemer)
 
KAPACITA:
 horná nádrž s keramickým filtrom: 4 litre
 spodná nádrž na vodu: 8 litrov