O nás

Kto sme?

Naša spoločnosť, Sanimex s.r.o., založená v roku 2003, sa zaoberá navrhovaním a realizáciou technického vybavenia budov v oblasti tepelnej techniky, vodoinštalácie a montáže plynu. Vývoj technológií a rastúci dopyt po ekologických obnoviteľných zdrojoch energie nám tiež otvorili nové brány v smere rozvoja. Za viac ako 15 rokov existencie našej spoločnosti sme navrhli a implementovali množstvo tepelných čerpadiel, solárnych panelov a fotovoltaických prvkov do rodinných domov, ako aj v bytových a verejných budov.

Inak to nebolo ani pri systémoch úpravy vody. Stretli sme sa s rôznymi systémami na úpravu vody, nainštalovali sme ich stovky, z ktorých mnohé sme používali aj viac-menej my sami. Nakoniec sme našli najlepšie riešenie vo všetkých ohľadoch, systém filtrácie vody Maunawai. Táto kolekcia čističov vody Pi, ktorá je založená na japonskom výskume a je od roku 1995 vyrábaná v Nemecku a ktorá je pravidelne kontrolovaná, je dnes na Slovensku k dispozícii jedným kliknutím na našej stránke, www.horskavoda.sk.

        

Prečo Maunawai?

Ako zakladateľovi spoločnosti Maunawai, aj našim cieľom je sprístupniť a cenovo priblížiť krištáľovo čistú vodu Pi čo najväčšiemu počtu ľudí. U nich doma, priamo z vodovodu.

Vďaka rozmanitosti produktovej rodiny Maunawai uspokojí každú potrebu, je možné ho umiestniť kamkoľvek, jeho prevádzka nevyžaduje elektrinu ani zložitú inštaláciu. V tomto prírodnom systéme filtrácie vody preteká naša voda z vodovodu gravitáciou cez rôzne filtračné vrstvy (kokosové aktívne uhlie, keramická Pi@ Tourmalink, kremenný a koralový piesok) ako horský prameň (po havajsky Maunawai, odkiaľ pochádza aj samotný názov).

Zdravie našej rodiny, naše každodenné pohodlie a v neposlednom rade ochrana životného prostredia sú dôležité pre nás všetkých. Tieto faktory ovplyvňujú väčšinu našich rozhodnutí. To platí aj pri rozhodovaní o tom, čo budeme my a naše rodiny piť ...

Perfektné riešenie na to všetko ponúka produktová rodina Maunawai.

 

Fakturačné a kontaktné údaje

Sanimex s.r.o.
Hlavná 6996
929 01, Dunajská Streda
tel: +421 918 653 461
email: info@mojapivoda.sk