Filtračné zariadenie MAUNAWAI PI PRIME K8 - pre tvrdú vodu

7 hodnotení

Upevnite Vaše zdravie horskou vodou !

Toto zariadenie Vám prináša kvalitnú a zdravú pitnú vodu do Vašej domácnosti alebo kancelárie. Proces filtrácie prebieha samospádom, bez potreby priameho napojenia zariadenia na vodovod. Voda z vodovodu sa jednoducho naleje do hornej nádrže a nechá sa pomaly pretiecť cez jednotlivé filtračné a aktivačné vrstvy do spodnej zásobnej nádrže.  

Filtračné zariadenie MAUNAWAI nielen prečistí vodu a odstraňuje z nej všetky škodlivé látky, ale optimalizuje pomer stopových prvkov a harmonizuje štruktúru vody - vytvára tým biologicky aktívnu, kryštálovo čistú vodu ako z horského prameňa. Odstraňuje viac škodlivín ako 99% bežných filtračných zariadení a zároveň premieňa obyčajnú vodu z vodovodu na vodu, ktorá je pre telo svojim zložením optimálna a ľahko využiteľná pre samotné bunky tela.

Používa sa pre filtráciu a aktiváciu tvrdej a stredne tvrdej vody nad 7,5° dH.

Variant:
€395 €429 od €395
Dostupnosť: Skladom Skladom Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
25.6.2024 25.6.2024 Zvoľte variant
Kód: 59/BEZ 59/STR Zvoľte variant
Filtračné zariadenie MAUNAWAI PI PRIME K8 - pre tvrdú vodu
7 hodnotení

Podrobný popis

Filtračný Systém PI®PRIME K8 pre domácnosti a kancelárie je ideálnym riešením pre väčšiu spotrebu vody so strednou a vysokou tvrdosťou vody (nad 7°dH). Dodáva sa kompletne s keramickým filtrom, filtrom vodného kameňa, filtračnou kazetou PI®PRIME K8 a tabletou Oxosanum na dezinfekciu. Vrchná nádoba je z vysoko kvalitného SAN plastu a spĺňa všetky celosvetové požiadavky na plasty prichádzajúce do styku s potravinami. Spodná zásobná nádoba na pitnú vodu je zo skla, ktorú ručne vyrábajú skúsení českí majstri sklári.

Filtračný systém zariadenia ​​​zmäkčí vodu, zachytí všetky nečistoty a nežiadúce látky a následne revitalizuje vodu pomocou keramických a minerálnych gulôčok, ktoré dodajú Vašej Pí vode životu potrebné minerály ako horčík a vápnik a premenia štruktúru molekúl vody pre optimálne využitie bunkami nášho organizmu. Sledujte premenu vody z vodovodu na čistú a zdravú Pí vodu.

 Stupne čistenia:

1) Keramický predfilter

Póry keramického filtra majú priemer len 0,2 μm, takto sa filtrujú okrem pevných častíc, ako piesok, prach, hrdza a bahno, aj baktériá.

2) Filter dusičnanu vápenatého (PAD)

Efektívne odstraňuje vodný kameň, dusičnany, anorganický vápnik a horké soli, ako aj iné chemické nečistoty z vody.

3) Filtračná kazeta K8

Centrálna jednotka  systému čistenia vody MAUNAWAI®  je viacstupňová filtračná kazeta PIPRIME® K8, ktorá pozostáva z nasledujúcich častí:

  • Špeciálne High-Tech častice aktívneho uhlia - Táto časť filtra efektívne pohlcuje množstvo chemických látok, ťažké kovy, stopy po pesticídoch a hormonálnych liekoch.
  • Turmalín-keramická vrstva - napomáha tvorbe prirodzených klastrov vody, dokáže zvyšovať energetickú hladinu vody prostredníctvom dlhovlnného infračerveného žiarenia. Navyše vyžaruje negatívne nabité ióny, čo prospieva zdraviu.
  • Vrstva kremeňa koralov - Vďaka prirodzenej schopnosti kremeňa zmeniť usporiadanie častíc voda pretekajúca touto vrstvou naberá vlastnosti, ktoré dokáže získať voda v prírode v procese prúdenia.
  • Vrstva biokeramických gulôčok a zeolitu - Sú to biokatalizátory s vysokou porozitou, uviažu aj také škodlivé mikromolekuly ako napr. amoniak a arzén a takto spolu optimalizujú energetizáciu.
  • EM keramika a vápnik - Efektívne mikroorganizmy stabilizujú väzbu medzi vápnikom a horčíkom vo vode, čim sa dosiahne prirodzená rovnováha v bunkách.

 

4) Magnetická fáza

Magnetický ventil, ktorý vytvára a stabilizuje jemné magnetické pole vody.

Zariadenie NEPOHLCUJE minerály, ktoré sú pre ľudský organizmus užitočné, ale optimalizuje ich pomer a harmonizuje pitnú vodu.

 Čo obsahuje balenie?

- filtračná nádoba 
- PAD filter (6ks) na 1 rok 
- keramický filter na 1 rok
- filtračná kazeta K8 na 1 rok
- návod na obsluhu

 

Rozmery:

Výška: 55 cm
Priemer: 30 cm

Kapacita nádob

Plniaca nádrž: 4 litre
Nádrž Pi vody: 8 litrov

Čas filtrácie

Čas filtrácie značne závisí od prietoku vody cez keramický filter - od miery zanesenia.
Čas prietoku sa v závislosti od výšky naplnenia a kvality vody cca. 90-120 minút/ 8 litrov.

Životnosť filtrov:

Keramický filter: cca. 12 mesiacov (záleží od tvrdosti vody)
PAD: cca 2 mesiace
PiPrime K8 PI-filter: cca. 4000 litrov, max. 12 mesiacov (záleží od tvrdosti vody)