Kompletný 4-set filtra na vodu do kuchyne MAUNAWAI® PICONNECT wai

5 hodnotení

MAUNAWAI® PICONNECT wai je modulárny systém čistenia vody, ktorý je zabudovaný pod drez. Vďaka variabilite systému si môžete nastaviť mieru filtrácie podľa vašich predstáv a požiadaviek.

 

€995
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Kód: MPVP_0016
Kompletný 4-set filtra na vodu do kuchyne MAUNAWAI® PICONNECT wai
5 hodnotení

Podrobný popis

Set všetkých štyroch filtrov vo výhodnej cene.

MAUNAWAI® PICONNECT wai je modulárny systém čistenia vody, ktorý je zabudovaný pod drez. Vďaka variabilite systému si môžete nastaviť mieru filtrácie podľa vašich predstáv a požiadaviek.

Všetky minerály, ktoré sú v prírode obsiahnuté vo vode máte k dispozícií priamo z vášho kohútika. 

Ponúkame niekoľko filtračných modulov, s ktorými vám radi pomôžeme, aby ste si zostavili čo najefektívnejnejší spôsob filtrácie a mineralizácie vody. 

Systém ostáva aj po zostavení prispôsobiteľný, čiže si ho časom môžete aj rozšíriť.

V závislosti od kvality vody zostavíme 1-4 filtračné moduly, ktoré budú upravené podľa vašich požiadaviek pod našou koordináciou.

 

 

1) PiConnect Wai - základný filter:
Textilný filter zachytáva častice s väčsím priemerom zŕn - viditeľné nečistoty, ako piesok, kal, sedimenty, hrdza... 
Tento sedimentový filter je opatrený antibakteriálnou ochranou. Baktérie po kontakte s ochranným povrchom strácajú svoju schopnosť množenia.

V závislosti od kvality vody musí byť vložka základného filtra vymenená po max.10 000 litroch alebo 12 mesiacoch. Životnosť filtra je určená množstvom častíc plávajúcich vo vode.

Ak je prietok vody zreteľne znížený, môže byť potrebná skoršia výmena.

Základný prietok vody filtrom: až 10 litrov / minútu (v závislosti od tlaku vody)

2) PiConnect Wai – Intenzívny filter:
Špeciálny modul s aktívnym uhlím z kokosových škrupín.

Zachytáva všetky organické nečistoty, nežiadúce chute, zápachy, sfarbenie, ako aj hormóny a pesticídy.

Vložka filtra by mala byť vymenená po 18-24 mesiacoch. Počas tejto doby je možné odfiltrovať max. 10 000 litrov vody. V závislosti od kvality vody môže byť interval výmeny kratší alebo je potrebná skoršia výmena, ak je výrazne znížený prietok vody. (zatiaľ čo tlak vody zostal nezmenený)

Prietok vody cez intenzívny filter: cca. 2 litre / minútu (v závislosti od tlaku vody).

3) PiConnect Wai Filter na odstránenie vodného kameňa:
Filter vodného kameňa redukuje tvrdosť vody, pričom voda zostáva chemicky nezmenená. Minerály zostávajú prítomné vo vode, čo vám zabezpečí len tento systém, na rozdiel od úpravne vôd pomocou reverznej osmózy, kde sa všetky minerály odstránia. Prietok vody sa zníži, na 2l/min, v závislosti od tlaku vo vodovodnom potrubí.

Životnosť filtračnej vložky závisí od tvrdosti a objemu prichádzajúcej vody. Čím tvrdšia je prichádzajúca voda, tým rýchlejšie sa filtračná vložka opotrebuje. Priemerná životnosť je 3 - 5 rokov.

Keď sa znova objavia typické príznaky vodného kameňa, mali by ste filtračnú vložku vymeniť.

4) PiConnect Wai Pi filter:
PI-filtračný modul bol špeciálne vyvinutý pre MAUNAWAI® Systémy čistenia vody s vysokým dôrazom na kvalitu. Výhody PI-filtra: zvýšenie pH, uvoľňovanie kyslíka, antibakteriálny účinok, stabilizácia vody, vytváranie zhlukov, ako aj optimalizácia minerálov a stopových prvkov.

Interval výmeny filtračnej vložky je 5 rokov, počas ktorého je možné odfiltrovať cca. 20 000 litrov vody.

To je cca. 10 litrov odfiltrovanej vody denne. Ak potrebujeme odfiltrovať denne väčšie množstvo vody, filtračnú vložku Pi je potrebné vymeniť skôr.- +

Prietok cez filtračnú vložku Pi je približne 2 litre / minútu.

 

Všeobecná dvojročná záruka sa vzťahuje na všetky súčasti zariadenia v prípade, ak inštaláciu vykoná inštalatér. Záruku si môžete uplatniť pokladničným blokom, alebo faktúrou. Všeobecná dvojročná záruka sa vzťahuje na všetky súčasti zariadenia. Filtračné moduly majú zvláštnu garanciu 1 rok. Záruku si môžete uplatniť pokladničným blokom, alebo faktúrou.