Krištáľ / Ametyst / Ružový kremeň

Neohodnotené

Balík obsahuje tri druhy krištáľov, horský krištáľ, ametyst a ružový kremeň. Hmotnosť balíka je 250g.

 

€12,50
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Kód: MPVP_0033
Krištáľ / Ametyst / Ružový kremeň
Neohodnotené

Podrobný popis

Balík obsahuje tri druhy krištáľov, horský krištáľ, ametyst a ružový kremeň. Hmotnosť balíka je 250g.

Príprava: Krištále je nutné pred vložením do filtračného zariadenia dôkladne opláchnuť pod prúdom studenej pitnej vody a jemným trením  prstami očistiť, kým majú klzký povrch. Následne odporúčame dezinfikovať krištále 70%.ným alkoholom a znovu opláchnuť pod prúdom studenej pitnej vody.

Takto očistené krištále (1-3 kusy /druh) vložíme do spodnej nádoby filtračného zariadenia MAUNAWAI® Quelle Pi®PRIME K2, alebo MAUNAWAI® Quelle Pi®PRIME K8. Krištále majú životnosť cca 6 mesiacov.

 

Regenerácia: Minerály sú schopné odovzdávať svoju vnútornú energiu len v ,,nabitom” stave. V prípade, ak sú minerály ponorené do vody, na ich povrchu sa môže vytvoriť súvislá klzká vrstva, ktorú je potrebné v určitom časovom intervale trením, pod prúdom vody očistiť a vystaviť priamemu slnečnému žiareniu. Takto sa minerály ,,zenergetizujú” a sú znovu schopné odovzdávať svoju energiu vode.

 

Horský krištáľ : Je najúčinnejším liečivým kameňom zo všetkých svojho druhu. Jeho blahodarné účinky spozorovali už dávno a v dnešnej dobre ho využívajú v tradičnej medicíne a v niektorých lekárskych prístrojoch. Horský krištáľ posilňuje účinky ostatných krištáľov, zvyšuje energiu, harmonizuje medzibunkovú komunikáciu a zlepšuje kvalitu života. Je schopný pohltiť nežiadúce žiarenia, zmierňuje bolesti hlavy, priaznivo pôsobí na pečeň a obličky, ako aj na krvný obeh.

 

Ametyst: Na fyzikálnej úrovni je ametyst schopný vyžarovať energiu, ktorá má v širokom spektre blahodarné účinky, teda je používaný pri mnohých druhoch ochorení. Zmierňuje bolesti vo všeobecnom spektre, teda je možné ho použiť pre rôzne ochorenia a potiaže.

 

Ružový kremeň: Je symbolom lásky, života a plodnosti. Lieči telo a zároveň aj dušu, zmierňuje bolesti hlavy. Už na pohľad vyžaruje pozitívne energie, nie je náhodou, že ho ľudia považujú za symbol šťastnej lásky.

 

Účinnosť minerálov je na začiatku by mala byť značne vyššia, potom časom postupne klesá. Preto je vhodné používať naraz len 2-4 minerály, prípadne ich v priebehu času dopĺňať. 

 

Na tento produkt sa nevzťahuje záruka. V prípade, ak by Vám bol doručený poškodený produkt (obal, alebo rozomleté minerály), prosím kontaktujte nás.